Türkiye'de ilklerin klibi: Jandarma Yüzbaşı Sinan Akçıl!

Türkiye'de bir ilk yaşandı. Sinan Akçıl'ın 'Seni Böyle Sevmediler' adlı şarkısına çektiği klipte gerçek yerli silahlar kullanıldı. Klip bugün yayınlanacak.

Türkiye'de ilklerin klibi: Jandarma Yüzbaşı Sinan Akçıl! - Sayfa 1
Ünlü sanatçı Sinan Akçıl Güzel Şeyler adlı maxi Single’nın ilk şarkısı Demesinler'e çektiği klibin ardından ikinci klibini albümün diğer şarkısı “Seni Böyle Sevmediler” adlı şarkısına çekti. Şarkının klibi Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'nda çekildi. Klipte bir Yüzbaşı’yı canlandıran Akçıl’a çok sayıda gerçek asker eşlik etti.
1 6
Türkiye'de ilklerin klibi: Jandarma Yüzbaşı Sinan Akçıl! - Sayfa 2
1Ünlü sanatçı Sinan Akçıl Güzel Şeyler adlı maxi Single’nın ilk şarkısı Demesinler'e çektiği klibin ardından ikinci klibini albümün diğer şarkısı “Seni Böyle Sevmediler” adlı şarkısına çekti. Şarkının klibi Alemdağ Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'nda çekildi. Klipte bir Yüzbaşı’yı canlandıran Akçıl’a çok sayıda gerçek asker eşlik etti. 2Akçıl’ın Klibinde İlk Defa ... Her şeyin gerçek olduğu Akçıl’ın ‘Seni Böyle Sevmediler’ klibinde bolca ilke şahit olacaksınız. Özel izinle çekilen klipte Türkiye’de ilk olarak bir klipte gerçek yerli silah kullanıldı.
2 6
Türkiye'de ilklerin klibi: Jandarma Yüzbaşı Sinan Akçıl! - Sayfa 3
Ayrıca gerçek atışların yapıldığı klipte gerçek zırhlı araçlar kullanıldı. Ayrıca klip gerçek bir kışlada çekilen ilk klip olmasıyla da dikkat çekiyor.
3 6
Türkiye'de ilklerin klibi: Jandarma Yüzbaşı Sinan Akçıl! - Sayfa 4
Akçıl Klibi İçin Yerlerde Süründü... Klipte gerçek bir Yüzbaşı’nın yapması gerekenleri yapan Akçıl yerlerde süründü, şınav çekti, askerlerine talimat verdi ve gerçek bir patlamanın ortasında kaldı. Daha birçok sürprizi içeren klipte bir Yüzbaşı ve onu bekleyen nişanlısının hikayesi anlatıldı. Sinan Akçıl’a klipte Sesil Ece Gökseven eşlik etti.
4 6