Trump'ın muhteşem evi ortaya çıktı: İşte o saray yavrusu!

Amerika Başkanı Donald Trump'ın başkanlık seçiminden hemen önce sattığı muhteşem evi ortaya çıktı. İşte Trump'ın o muhteşem saray yavrusu evi...

Trump'ın muhteşem evi ortaya çıktı: İşte o saray yavrusu! - Sayfa 1
Amerika Başkanı Donald Trump'ın başkanlık seçiminden hemen önce sattığı muhteşem evi ortaya çıktı. İşte Trump'ın o muhteşem saray yavrusu evi...
1 6
Trump'ın muhteşem evi ortaya çıktı: İşte o saray yavrusu! - Sayfa 2
Amerika başkanı Donald Trump, siyasetten önce dünya çapında bir emlak milyoneri olarak tanındı. Trump kendi adını taşıyan birçok ev, alışveriş merkezi, park ve otel binasını inşa etti. Dünyanın birçok yerinde yaşam alanları olan Trump’un en çok konuşulan evlerinden biri de New York’ta, Trump Park Caddesi’nde yer alan özel dairesi oldu. Başkanlığından hemen önce 14.05 milyon dolara satılan ev, 27. katta yer alıyor ve sadece bu daireye çıkan özel bir asansörü mevcut.
2 6
Trump'ın muhteşem evi ortaya çıktı: İşte o saray yavrusu! - Sayfa 3
New York gibi emlak piyasasının yoğun olduğu ve ortalama mahallelerin bile metrekaresinin binlerce dolardan başladığı bir metropolde, Donald Trump’ın evi adeta lüksün ve ayrıcalığın bir temsili. Yaklaşık olarak 400 metrekarelik bir alana sahip olan daire, şehrin göbeğinde bir gökdelende bulunuyor. Daire Trump’a özel olarak tasarlandığı için bulunduğu gökdelenin bir tam katını kaplamış durumda. Dekorasyonuna beyaz renk hakim olan evin mimarisi ahşap, metal ve doğal malzemelerle öne çıkarılmış. Geniş açık planıyla dikkati çeken salonun tavanı, dörtgen bölümler ve onları ayıran büyük kirişlerden oluşan tekne tavan modelinde. Koyu ceviz rengi özel yer döşemeleri ise balık sırtı parke olarak tercih edilmiş.
3 6
Trump'ın muhteşem evi ortaya çıktı: İşte o saray yavrusu! - Sayfa 4
New York’un eşsiz manzarasına sahip olan daire, tüm katı kapladığı için dört açıdan da farklı bir seyir zevki sağlıyor. Ana yatak odası muhteşem Park Caddesi ve Central Park’ın göz alıcı manzarasını olabildiğince açık bir görüş ile sunuyor. Yatak odasında, geniş ve rahat bir yatağın yanı sıra dinlenme koltukları ile tasarlanmış ufak bir oturma alanı da mevcut. Bej ve kahvenin tonları ile dekore edilen yatak odası, sakin ve dingin bir atmosfere sahip.
4 6