Trabzonspor'dan Galatasaray'a çifte transfer çalımı!

Transferde fırtına gibi esen ancak sezona beklentilerin uzağına başlayan Trabzonspor, Galatasaray'ın da ilgilendiği iki oyuncuyu devre arasında kadrosuna katmak istiyor.

Trabzonspor'dan Galatasaray'a çifte transfer çalımı!
TRABZONSPOR, GALATASARAY'IN DA İSTEDİĞİ OYUNCULARI BİTİYOR

Sezon başının transfer rekortmeni Trabzonspor’da yeni bir hareketlilik daha yolda. Galatasaray'ın da renklerine katmak istediği Serdar Aziz ve Uğur Demirok, Trabzonspor ile anlaşmaya yakın...

Bu kez sebep performans ve disiplin problemi sebebiyle kadro dışı bırakılanlar ve bu listeye eklenecek olanlar. Zeki Yavru, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Emre Güral gibi futbolculara şimdiden transfer teklifleri gelirken, son kez uyarılan bazı oyunculara da Süper Lig’den talip çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm bunlar Trabzonspor’daki devre arası transfer hareketliliğinin birer ipucu. Teknik heyetin gözden çıkardığı futbolcuları kiralama-satma yöntemiyle gönderecek Bordo-Mavililer, özellikle savunmaya takviye yapacak.

İKİSİ DE TRABZONLU HOCALARLA ÇALIŞIYOR

Stoper bölgesine düşünülen 2 ismin Bursasporlu Serdar Aziz ve Akhisar Belediyesporlu Uğur Demirok olduğu biliniyor. Bu 2 oyucunun teknik direktörünün de daha önce Trabzonspor’da görev yapması ve satış listesindeki oyuncuları yakından tanıması, olası alış-verişi kolaylaştırıyor.

Oyuncular cephesinde de durum Trabzonspor’un istediği gibi. Hem Serdar Aziz hem de Uğur Demirok’un olası Trabzonspor transferine çok sıcak baktığı öğrenildi. Trabzonspor’un oyunculara yapılan ödemelerde sıfır sorun yaşaması ve 2 yıllık Vahid Halilhodzic’li proje, futbolcuları iknayı kolaylaştırıyor.


Yorumlar