'Tecavüzcü' diye fotoğrafları paylaşılan vatandaş neye uğradığını şaşırdı

Korhan Şahin sosyal paylaşım sitelerinde "13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden aranıyor" yazısı ile kendi fotoğraflarının paylaşıldığını görünce şok oldu. Bunun üzerine Şahin, "Lütfen fotoğraflarımı paylaşmayın, bu bir iftiradır" dedi.

'Tecavüzcü' diye fotoğrafları paylaşılan vatandaş neye uğradığını şaşırdı

Ankara'nın Keçiören ilçesinde esnaf olan Korhan Şahin, yakınlarının 20 Mart 2018'de sosyal paylaşım siteleri üzerinden kendisine yolladığı bir paylaşım ile ne yapacağını şaşırdı.

PAYLAŞIMI GÖRÜNCE HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Kendi fotoğraflarının bulunduğu bir paylaşıma "13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzden aranıyor" yazısının yazıldığını gören Şahin, bu konuya anlam veremedi. Paylaşımın nereden çıktığını araştırmaya başlayan Şahin, Instagram üzerinden kendisiyle bağlantı kurmaya çalışan kişinin bunu yaptığından şüphelendi.

ANKARA ADLİYESİNE GİTTİ

Şahsın, kendisine yolladığı "bir dava da kendine açtırma" şeklindeki mesajı hatırlayan Şahin, fotoğraflarının olduğu paylaşımın kaldırılması başvurusunda bulunmak için Ankara Adliyesine gitti. Ankara 3. Sulh Ceza Hakimliği, Şahin'in başvurusu üzerine belirlenen paylaşımlar için kaldırma ve engelleme kararı verdi.

Yorumlar