Taraftarlar Amrabat'ı seçti!

Galatasaray'ın Malaga'ya kiraladığı Nordin Amrabat, İspanyol taraftarların gözünde tam bir kahraman.

Taraftarlar Amrabat'ı seçti!
MALAGALILAR AMRABAT'I MAÇIN ADAMI SEÇTİ

Galatasaray'dan kiralık olarak İspanya'nın Malaga takımının formasını giyen Nordin Amrabat, Rayo Vallecano’yu 4-0 mağlup ettikleri karşılaşmada sergilediği futbolla beğeni kazandı. İspanyol spor yazarlarının övgüyle bahsettiği oyuncuyu bir çok gazete de maçın en iyi isimlerinden bir tanesi olarak gösterdi. 

Malaga Kulübü de resmi internet sitesi üzerinde oyuncuya özel bir yer ayırdı. Twitter hesabı üzerinden 'Maçın adamı kim?' diye soran kulübün anketine katılan mavi-beyazlı taraftarlar Amrabat'ı bir numaraya yerleştirdi. Kulüp sonuçları haberleştirerek, "Malaga'nın MVP'si Amrabat" başlığıyla gelişmeyi duyurdu.

"BENİ ONURLANDIRDILAR"

Faslı futbolcunun Vallecano maçındaki güzel hareketlerini gösteren bir videoyu da haberle birlikte servis eden Malaga kulübü sonuçlar üzerine oyuncunun da görüşlerine başvurdu. Amrabat, "Malaga taraftarlarına beni buna layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Beni en değerli oyuncu seçmeleri büyük bir onur. Sıradaki Eibar maçı başta olmak üzere tüm maçlarda böyle bir performans ortaya koymanın hayalini kuruyorum. Umarım iyi bir sezon geçireceğiz ve sonunda layık olduğumuz yerde bitireceğiz" dedi.

Yorumlar