Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor?

Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor? Kaçıncı Bölümde Final Yapacak?

Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor?  - Sayfa 1
24 Ocak 2018 Çarşamba günü ilk bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosu adeta düşman çatlattı. Sinegraf tarafından Osman Sınav ve Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğinde ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi ilk bölümünde de son yılların en iyi başlangıcını yaptı.
1 9
Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor?  - Sayfa 2
Sen Anlat Karadeniz’e Rtük’ten Uyarı: Sen Anlat Karadeniz dizisi çok iyi bir başlangıç yaptı ama ilk bölümü ile “Kadına Şiddet” yüzünden Rtük’e şikayet yağdı. Her ne kadar Osman Sınav Sen Anlat Karadeniz dizisini Kadına Karşı Şiddet’e dikkat çekeceğiz dese de Kadına Şiddet sahneleri ile tepki topladı. Rtük Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan topluma kötü örnek içeren sahneler sebebi ile uyarı aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu tür sahneler devam ederse kanalın bile kapanma riski var.
2 9
Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor?  - Sayfa 3
CHP Manisa Milletvekili Yıldız Biçer Sen Anlat Karadeniz dizinde yer alan kadına yönelik şiddeti alenen teşvik ettiğini ifade ederek RTÜK’e şikayette bulundu
3 9
Sen Anlat Karadeniz final mi yapıyor?  - Sayfa 4
Sen Anlat Karadeniz dizisinin sezon finali tarihi ile ilgili setten bilgi aldık. Setten aldığımız kesin olmayan tüyoya göre Sen Anlat Karadeniz dizisi 26. bölümü ile 13 haziran çarşamba akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Özellikle aldığımız tüyo da 13+13 şeklinde yapımcı ve kanal ile iki sözleşme imzalandığı yönünde oldu; ancak bilgi kesin değil.
4 9