Saray'da eltiler düellosu: Küçük gelinden zeytin dalı

Milyonlarca kişinin hayatlarındaki bütün ayrıntıları merak ettiği iki ünlü Kate Middleton ile Meghan Markle. Biri Prens William'ın karısı, üç çocuğunun annesi. Diğeri de Prens Harry'nin, çiçeği burnunda karısı Meghan Markle.

Saray'da eltiler düellosu: Küçük gelinden zeytin dalı - Sayfa 1
Bu iki kadının ortak özellikleri ise ikisinin de İngiliz kraliyet ailesine gelin gitmesi, ikisinin de sıradan ailelerden gelip modern çağların Külkedisi masalı kahramanı olması. Peki aralarında bu kadar benzerlik varken Kate Middleton ile Meghan Markle'ın arası nasıl? İki elti birbirleriyle geçinebiliyor mu? Basına yansıyan rekabet iddiaları doğru mu, yoksa abartılı mı? İşte cevaplar...
1 6
Saray'da eltiler düellosu: Küçük gelinden zeytin dalı - Sayfa 2
Bu konuda çeşitli iddialar var. Bazılarına göre Buckhingam Sarayı'nın büyük gelini Kate Middleton, ilginin kendisinin üzerinden Markle'a kaymasından rahatsızlık duyuyor. Hatta sırf bu yüzden Meghan Markle ile Prens Harry'nin düğününe daha önce defalarca üzerinde görülen bir kıyafetle gittiği bile konuşuluyor.
2 6
Saray'da eltiler düellosu: Küçük gelinden zeytin dalı - Sayfa 3
Bazılarına göre de Kate Middleton, şu anda tüm ilginin Saray'ın yeni gelinine yönelmesinden hiç de rahatsız değil. Hatta bundan memnuniyet bile duyuyor. Hatta, Kraliçe 2. Elizabeth'in veliaht olan oğlu Prens Charles'ı "pas geçip" tahtını Prens William'a devredeceği iddiaları da göz önüne alındığında Markle'ı pek de kafasına takmıyor. Sonuçta geleceğin kraliçesinin kendisi olacağını biliyor.
3 6
Saray'da eltiler düellosu: Küçük gelinden zeytin dalı - Sayfa 4
Bir üçüncü iddiaya göre de Kate Middleton ile Maghan Markle birbirlerine sanıldığından daha yakınlar. Hatta aralarında öyle magazin basınının ileri sürdüğü gibi bir rekabet de yok.
4 6