Samsung'dan yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7 (2018)

Teknoloji devi Samsung, Galaxy akıllı telefon listesine iki yeni model ekledi. Bu yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7. Bütçe dostu Galaxy J3 ve Galaxy J7 hakkında paylaşılan tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Samsung'dan yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7 (2018) - Sayfa 1
Sene başından beri orta halli telefonlar tanıtan Samsung bu modellerine iki tanesini daha ekledi. Bu modeller Galaxy J3 ve Galaxy J7. Bu telefonlar henüz tüketiciyle buluşmadı ve tüm detaylar da firma tarafından paylaşılmadı. Paylaşılan bilgileri de haberin devamında bulabilirsiniz.
1 6
Samsung'dan yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7 (2018) - Sayfa 2
Samsung'un başarılı orta seviyeli telefonları arasına eklenen Galaxy J3 ve Galaxy J7 yeni modellerine kavuştu. Bu modellerin önceki modellerine oranla donanım olarak çok fazla fark barındırmıyor.
2 6
Samsung'dan yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7 (2018) - Sayfa 3
GALAXY J7 2018 ÖZELLİKLERİ... Galaxy J7 modelinin bilinen özellikleri arasında 5.5 inçlik Super AMOLED ekranında HD çözünürlük barındıran model ön ve arkada 13MP çözünürlüğünde kameraya sahip olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra 2017 modeli ile arasında çok bir fark olmadığı biliniyor.
3 6
Samsung'dan yeni orta seviye telefonlar: Galaxy J3 ve Galaxy J7 (2018) - Sayfa 4
Galaxy j7 modeline 8 çekirdekli bir işlemci güç veriyor. Samsung kameraların düşük ışıkta başarılı bir performans sergilediğini belirtiyor. Büyük bir batarya ile geleceği belirtilen modelin teknik detayları ise henüz netlik kazanmış değil.
4 6