Resimli Arefe günü mesajları - Kısa, güzel ve anlamlı Arefe Günü mesajları

Ramazan'ın son günü olması sebebiyle eş dost ile selamlaşmak için kısa, güzel ve anlamlı Arefe Günü mesajları arıyorsanız Ajanshaber sizin için doğru adres. En güzel resimli Arefe günü mesajlarını sizin için haberimizde derledik.

Resimli Arefe günü mesajları - Kısa, güzel ve anlamlı Arefe Günü mesajları

On bir ayın sultanı Ramazan tüm coşkusuyla selamladı bizleri. Şimdi ise gitme geldi. Ramazan Ayı'nın son günü olan Arefe Günü, 2018 yılı itibariyle 14 Haziran Perşembe günü idrak edilecek. Evet bugün Arefe Günü. Bütün evlerde tatlı bir telaş var. Bayram hazırlıkları da hız kesmeden sürüyorken insanlar internet üzerinden kısa, güzel ve anlamlı Arefe Günü mesajlarını arıyor. Siz de Ramazan'ın son gününde tüm telaşınıza rağmen sevdiklerinizin yüzünde bir tebessüme sebep olmak istiyor ve bu nedenle onlar için mesaj arayışı içindeyseniz Ajanshaber'in hazırladığı resimli Arefe günü mesajlarına göz atmayı unutmayın.

İçerisinde büyük bir anlam barındıran ve Ramazan Bayramı'nın müminleri karşılayacak olmasının müjdesini taşıyan bu gün ülkemizin yanı sıra tüm dünyadaki Müslümanlar tarafından coşku ve heyecan duyguları eşliğinde kutlanacak. Bu sebeptendir ki Müslüman aleminde Arefe Günü tatlı bir koşuşturmaca var.

KISA, GÜZEL VE ANLAMLI AREFE GÜNÜ MESAJLARI

Bugün Arefe! Mükafatından mahrum kalmayalım..
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve arefe gününüz mübarek olsun.
Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.
Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde son orucunuz kabul, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.
Bir avuç dua, sıcak bir mesaj, bir kucak sevgi, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.
Arefe gününde vefat eden yakınlarımızın belki de en çok ziyaret edildiği bu günlerde sizlerin de sevenleriniz hiç eksik olmasın. Gününüz kutlu olsun.
Her gününüzün bayramı muştulayan arefe günü gibi olması Duasıyla.
Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin arefe günü bayramı beklediğiniz gibi olması dileklerimle.
Dostlukların birleştiği, kardeşliğin hiç bitmediği, nice güzel bayramları muştulayan Arefe gününüz mübarek olsun.
Arefe gününüzün en güzel bayramları sizlere ulaştırması duasıyla. Gününüz mübarek olsun.
Bayramları müjdeleyen arefe günleri ne kutlu zaman dilimleridir. Hayırlı olsun.
En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla.. Arefe gününüz mübarek olsun.
Bugün kulların bayram sabahına günahsız ve temiz olarak çıkacaklarını müjdeledikleri bir gündür. Hayırlı olsun.
Arefe gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlere erişmenizi Allah’tan niyaz ederiz.
Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla, Arefe gününüz kutlu olsun.

RESİMLİ AREFE GÜNÜ MESAJLARI

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Sadece çocukların değil, tüm insanlığın adeta çocuk heyecanı ile bayramı beklediği günlerin sonuncuna geldik. Kutlu olsun.

Bugünün feyiz ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Niyetleriniz makbul, amelleriniz kabul olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla, Arefe gününüz kutlu olsun.

Yorumlar

Çok Okunanlar Haberler