''Prandelli bitmiş bir teknik direktör''

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli'nin geçen haftanın 11'inden 7 farklı ismi sahaya sürmesi için, "Galatasaray'ın teknik direktör ile ilgisi kalmamış. Bitmiş teknik direktör" dedi.

''Prandelli bitmiş bir teknik direktör''
NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Kasımpaşa mücadelesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve sarı-kırmızılılarda Cesare Prandelli devrinin 'sona erdiğini' söyledi. Dilmen, bir maç öncesine göre ilk 11'den bu kadar oyuncu değiştirilmesinin hocanın etkisini sıfırlayacağını kaydetti.

İşte Dilmen'in sözleri:

"Bir takım bir önceki maçtan 7 farklı oyuncu ile oynuyorsa, bir gariplik vardır. Teknik direktör ile ilgisi kalmamış Galatasaray'ın. Prandelli'nin, Galatasaray ile ilişkisi bitmiş. Geçen haftadan 7 farklı oyuncu oynatıyorsan, teknik direktör ile ilgili yorum yapmamak lazım. Bitmiş teknik direktör. Sabri'yi oynattığın anda, bütün takım, 'demek bizim teknik direktörümüz Prandelli değilmiş' diyecek.

"Garip şeyler oluyor"

"Sneijder'in eşinin yemeğe davet edilmemesi biraz asrapagas gibi. Ben böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Rahatsız oldu tabii, bütün yabancı oyuncular 3 günlük kamptan rahatsızdır. Galatasaray'da garip şeyler oluyor."


Yorumlar