Onurcan Özcan öldü mü? Genç şarkıcıyla ilgili gelen haber yürekleri dağladı!

Şarkılarıyla birçok insan tarafından tanınan Onurcan Özcan öldü mü? Onurcan Özcan ile ilgili sevenlerine kötü haber geldi.

Onurcan Özcan öldü mü? Genç şarkıcıyla ilgili gelen haber yürekleri dağladı!

21 yaşındaki genç şarkıcı Onurcan Özcan ile ilgili gelen son haberler herkesi üzdü. Genç şarkıcıyı seven hayranları Onurcan Özcan öldü mü sorusunu sıkça sormaya başladı.  Gelen son dakika haberine göre şarkıcı Onurcan Özcan hayatını kaybetti. Onurcan Özcan dün yaşanan tekne kazasında bulunamamıştı. Gelen haberle Onurcan Özcan'ın sevenleri büyük bir şok geçirdi. 

ONURCAN ÖZCAN ÖLDÜ MÜ?

Onur Can Özcan hayatını kaybetti. Şile’nin İmrenli Koyu’ndan denize açıldıktan sonra bindikleri fiber teknenin batması sonucu denizde kaybolan Onurcan Özcan’ı (21) havadan ve denizden arama çalışmaları bu sabah saatlerinde yeniden başladı. Ekipler, az önce genç müzisyen Onurcan'ın cansız bedenine ulaştı.

Özcan'ın ailesi ve yakınlarının bölgedeki bekleyişi sürerken, Sahil Güvenlik botu, Sahil Güvenlik dalış timi, Sahil Güvenlik helikopteri ile KIYEM-5 ve KIYI-5 Botları tarafından müşterek gerçekleştirilen arama-kurtarma çalışmaları sırasında 21 yaşındaki Özcan'ın cesedine ulaşıldı.

Dün sabah saatlerinde İmrenli Koyu'ndan denize açılan ve 5 kişinin içinde bulunduğu tekne, kıyıdan yaklaşık 300 metre açıkta, henüz bilinmeyen bir nedenle alabora olmuş, teknedeki Hasan Ekşi (23), Recep Gülyıldırım (26), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) yüzerek kıyıya çıkmıştı. Hastaneye kaldırılan Recep Gülyıldırım, müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

FERHAT GÖÇER'DEN GENÇ ŞARKICIYLA İLGİLİ DUYGU YÜKLÜ PAYLAŞIM

Arkadaşlarının teknede olduğunu belirttiği Onurcan Özcan'a (21) ise aramalara rağmen ulaşılamadı. Ferhat Göçer; Onurcan Özcan hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Son albümde "Yalnızlığın ezgisi "eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek #onurcanözcan Şile'de tene kazasında kayboldu haberi geldi.. çok üzgünüm umarım doğru değildir, kurtulması için dua ediyorum."

ONURCAN ÖZCAN KİMDİR?

Sosyal medyada hızla yayılan müzisyenler arasında yer alan Onurcan Özcan özellikle "Yalnızlığın Ezgisi" şarkısıyla geniş kitlelere erişti. Yirmi bir yaşındaki besteci, solist ve söz yazarı Onur Can Özcan, YouTube'da yayınladığı videolar milyonlarca kez tıklanan ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir isim.

Onurcan Özcan, özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit", "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanınıyor.

Yorumlar