Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayından kalkıyor!!!

Geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin reytinglerde beklenen seviyeye ulaşamamasıyla bir iddia ortaya atıldı. İddiada Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yayından kaldırılacağı yer aldı. Peki dizi yayından kalkarsa bundan sonra ne olur?

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayından kalkıyor!!! - Sayfa 1
Geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinin reytinglerde bir türlü istenilen ya da beklenilen seviyeye ulaşamamasının ardından enteresan bir iddia ortaya atıldı. İddialarda Mehmed: Bir Cihan Fatihi'nin yayından kaldırılacağı yer aldı. Peki dizi eğer yayından kalkarsa bundan sonra ne olur?
1 11
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayından kalkıyor!!! - Sayfa 2
Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin büyük bir prodüksiyon olması, maliyetli bir iş olması nedeniyle beklentilerin büyük olması da elbette kaçınılmazdı. Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolde yer aldığı Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi için "Yeni Muhteşem Yüzyıl" denilmişti, hayaller büyüktü.
2 11
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayından kalkıyor!!! - Sayfa 3
Dizi bir türlü istenileni veremedi reytingler açısından. Kitleleri de tam olarak memnun edemedi.
3 11
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi yayından kalkıyor!!! - Sayfa 4
Ortaya atılan "Yayından kalktı" iddiası ise sosyal medyayı sallamaya yetti. Mehmed: Bir Cihan Fatihi final yaptığında yakın vadede onun gibi yüksek maliyetli bir tarih dizisinin başlama ihtimali bana sorarsanız son derece düşük.
4 11