Flaş iddia! Murat Karayılan öldü mü?

Murat Karayılan öldü mü? PKK lideri Murat Karayılan'ın bordo berelilerce Kandil'e düzenlenen baskında öldüğü iddia edildi. Murat Karayılan'ın ölüm haberi sosyal medyada yayılmaya başladı.

Flaş iddia! Murat Karayılan öldü mü?

Murat Karayılan öldü haberi sosyal medya konuşuluyor. İddiaya göre, TSK'nın Kandil operasyonunda bordo berelilerin baskınında Murat Karayılan öldürüldü.

TSK'DAN HERHANGİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Ancak Murat Karayılan'ın öldürüldüğüne ilişkin iddialara ilişkin TSK'dan henüz bir açıklama gelmedi.

TEYİT EDİLMEDİ

TSK, Kandil veya Irak'ta yapılan özel bir operasyonda herhangi bir PKK yöneticisinin öldürüldüğünü doğrulamazken, Irak yerel kaynakları da haberi teyit edemiyor.

Geçtiğimiz aylarda Irak'ta bulunan PKK kamplarına yönelik saldırılardan ötürü Murat Karayılan'ın İran'a gittiği iddia edilmiş ancak bu iddialar da doğrulanamamıştı.

PKK'nın elebaşları Cemil Bayık ve Murat Karayılan birbirine düştüGündem21 Mayıs 2016 13:36PKK'nın elebaşları Cemil Bayık ve Murat Karayılan birbirine düştüTerör örgütü PKK'nın sözde elebaşıları Cemil Bayık ile Murat Karayılan’ın, örgütün il ve ilçelerde sürdürülen çatışmaların devamı konusunda ciddi görüş ayrılığı içine düştüğü öğrenildi.

 

PKK yöneticisi Karayılan'dan hendek itirafıGündem29 Mart 2016 14:14PKK yöneticisi Karayılan'dan hendek itirafıPKK'nın üst düzey yöneticilerinden Murat Karayılan, PKK'nın şehirlerdeki yapılanmasının bir hata olduğunu itiraf etti.

 

Yorumlar

mahmut demirkolllllu pkk başı karakaçana öldü demeyin.çünkü pkk lılar ancak geberir..her zerresi kuduz olan apocular telef olduğunda leşini çakalllar da yemez. akbabalar kuduz olmamak için yemiyor..apo taraftarları liderlerinin gebermesine üzülmez.Lakin köylerdeki kürt kardeşlerim,iz bayram eder.