Erdoğan Demirören neden öldü? Siyasi görüşü neydi?

İş adamı Erdoğan Demirören neden öldü? Erdoğan Demirören siyasi görüşü neydi sorusu insanlar tarafından merak ediliyor. İşte Erdoğan Demirören hakkında merak edilen tüm her şey...

Erdoğan Demirören neden öldü? Siyasi görüşü neydi? - Sayfa 1
Demirören Holding'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören 79 yaşında hayatını kaybetti. Demirören'in sevenleri bu duruma oldukça üzülürken Erdoğan Demirören neden öldü sorusu merak edilmeye başlandı. Bunun yanında Erdoğan Demirören ne iş yapardı, mal varlığı neydi, siyasi görüşü neydi gibi sorular da merak edilenler listesinde yerini aldı.
1 10
Erdoğan Demirören neden öldü? Siyasi görüşü neydi? - Sayfa 2
Bir süredir hastanede tedavi görmekte olan Erdoğan Demirören bugün yaşamını yitirdi. Hastaneden yapılan açıklamada "Sayın Erdoğan Demirören saat 11.53 itibariyle aramızdan ayrılmıştır. Bir süredir solunum yetersizliği nedeniyle tedavi altında olan Demirören, bugün itibariyle yaşamını yitirmiştir" denildi. Bu haberin üzerine Erdoğan Demirören neden öldü sorusu cevabını bulmuş oldu.
2 10
Erdoğan Demirören neden öldü? Siyasi görüşü neydi? - Sayfa 3
Demirören Grubu, 2011 yılında Milliyet ve Vatan gazetelerini yine Doğan Grubu'ndan satın alarak medya sektörüne girmişti. Milangaz ve Likidgaz markalarıyla kamuoyunda bilinen Demirören Grubu'nun iş dünyasındaki varlığı 1956 yılında kurulan Oto Kolaylık şirketiyle başladı. 1972 yılında Milangaz'la enerji sektörüne adım atan grup 1996'da Dem-Al adlı Türkiye'nin ilk otoğaz firmasını bünyesine kattı. Holding özellikle LPG sektöründe çok sayıda şirketin (Milangaz, Likidgaz, Mutfakgaz) sahibi konumunda. Grup Türkiye'de faaliyet gösteren Fransız Total'in Türkiye birimini Nisan 2016'da bünyesine katarak akaryakıt dağıtım sektöründe de önemli aktörlerden biri oldu.
3 10
Erdoğan Demirören neden öldü? Siyasi görüşü neydi? - Sayfa 4
Demirören Grubu, son alarak Doğan Grubu'nun medya varlıklarını satın almıştı. Anlaşmayla birlikte Aydın Doğan'a ait Hürriyet, Kanal D, Posta, Fanatik, CNN Türk, DHA, D-Smart gibi markalar Erdoğan Demirören'in sahibi olduğu Demirören Grubu'na geçti. Demirören, son olarak Doğan Medya varlıklarını Aydın Doğan'dan satın aldı.
4 10