'Elti hanım yaptı yapacağını': Kıyafet seçimi olay oldu!

Aileden olmayanların bile aylardır nefeslerini tutarak beklediği kraliyet düğünü sonunda gerçekleşti. Prens Harry ile eski oyuncu Meghan Markle, St. George's Şapeli'nde hayatlarını birleştirdi. Elbette bütün gözler gelin Markle'ın üzerindeydi.

'Elti hanım yaptı yapacağını': Kıyafet seçimi olay oldu! - Sayfa 1
Gelinliğinden duvağına, tacından takılarına her ayrıntı incelendi. Ama düğünde en az Markle kadar ilgi çeken biri daha vardı: Prens Harry'nin ağabeyi Prens William'ın eşi Kate Middleton.
1 7
'Elti hanım yaptı yapacağını': Kıyafet seçimi olay oldu! - Sayfa 2
Kısa bir süre önce üçüncü kez anne olan Middleton, törene krem rengi bir kıyafetle katıldı. Sade elbisesini iddialı bir şapka ile tamamlayan Middleton'ın bu tercihi onun sıkı hayranlarını şaşırttı. Hatta sosyal medyada tartışmalara bile yol açtı.
2 7
'Elti hanım yaptı yapacağını': Kıyafet seçimi olay oldu! - Sayfa 3
Öncelikle Middleton'ın kıyafetinin bu kadar çok konuşulmasının nedeni o törende tam dördüncü kez giyiyor olmasıydı. Aslına bakılırsa Cambridge Düşesi, genellikle elbiselerini defalarca giymesiyle tanınıyor. Aynı elbiseyi farklı aksesuvarlar ve saç modelleriyle defalarca giyiyor. Ama yine de kayınbiraderinin düğünü için farklı bir kıyafet seçmemesi eleştiri konusu oldu. Ama bu kadar değil!
3 7
'Elti hanım yaptı yapacağını': Kıyafet seçimi olay oldu! - Sayfa 4
Middleton'ın kıyafetinin en çok eleştirilen ayrıntısı ise rengi oldu. Düşes'in favori tasarımcılarından Alexanden McQueen imzalı kıyafet krem rengindeydi. İşte bu bir anlamda kuralları hiçe saymaktı. Çünkü özellikle de kraliyet ailelerinde geçerli olan kıyafet kurallarına göre bir düğünde krem rengi kıyafet giymek gelini önemsememek olarak nitelendiriliyor.
4 7