Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Ertuğrul Bey'e şok işkence

TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 115.bölümüyle yine fırtınalar koparacak. Diriliş Ertuğrul fanları, 115.bölüm fragmanını merak ediyorlar. Ertuğrul Bey'in işkence sahneleri çok konuşulacak....

Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Ertuğrul Bey'e şok işkence - Sayfa 1
TRT 1'in dünya çapında ses getiren dizisi Diriliş Ertuğrul'un 114.bölümü 11 nisan akşamı ekrana geldi. Dizinin fragmanının uzun süre yayınlanmamsı akıllara 'Acaba Dirliş Ertuğrul final mi yapacak' sorusunu getirmişti. Ancak 114.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul fanları bölümü merakla beklemeye başladı.İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm fragmanı izle, Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'e şok işkence fragmanı haberimizde...
1 7
Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Ertuğrul Bey'e şok işkence - Sayfa 2
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115.BÖLÜMDE NELER OLACAK? TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 115.bölümüyle yine fırtınalar koparacak. Diriliş Ertuğrul fanları, 115.bölüm fragmanını merak ediyorlar. Ertuğrul Bey'in işkence sahneleri çok konuşulacak.
2 7
Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Ertuğrul Bey'e şok işkence - Sayfa 3
Diriliş Ertuğrul’da seyirciyi ekrana kilitleyen sahne! TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, yayınlanan her bölümüyle ayrı bir aksiyona sahne olmaya devam ediyor. Reyting rekortmeni dizi , Ertuğrul’un Köpek’in otağına sızdığı ve Günalp’le karşılaştığı bölümüyle seyirciyi ekrana kilitledi. Yapımcılığını ve Senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı dizinin yayınlanan son bölümünde, Sivas Emiri Hüsameddin, Ertuğrul Bey ile planladıkları oyunun bir parçası olarak, Kamyeri’nin yüzüğünü ve börkünü alıp Köpek’in yanına gitti. Köpek’e Kamyeri’yi öldürdüğünü söyleyip onun tarafında olduğunu ifade eden Emir Hüsameddin, Köpek’in güvenini kazanarak onu Sivas’ta konaklaması için ikna etti. Ardından, Ertuğrul, Turgut ve Sungur, Selçuklu üniforması giyerek Köpek’in otağının bulunduğu yere gitti. Yanına iki asker alarak ulak kılığına giren Ertuğrul, Köpek’in otağına girmeyi başarsa da beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Otakta Köpek’in olmadığını fark eden Ertuğrul, Günalp’i karşısında görünce şok oldu. Ertuğrul’la Günalp arasında neler yaşanacak? Aydoğmuş’la karşı karşıya kalan Sultan Gıyaseddin’in akıbeti ne olacak? Saadettin Köpek’in bundan sonraki hamlesi ne olacak? Marya’nın Köpek’e muhbirlik yaptığını gözleriyle gören Ares, bundan sonra ne yapacak?
3 7
Diriliş Ertuğrul'un 115. bölümünde neler olacak? Ertuğrul Bey'e şok işkence - Sayfa 4
Diriliş son bölümünde ise izleyici soluksuz diziyi izledi. Her an heyecan yaşanan dizide neler yaşandı? Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı.
4 7