Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...

Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...

Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...  - Sayfa 1
Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...
1 7
Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...  - Sayfa 2
Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyicileri duygu dolu sahnelerle baş başa bıraktı. Ertuğrul Gazi'nin rüyalarında gördüğü, doğumunu merakla beklediği Osman için beklenen gün gelmiştir. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in dünyaya gelmesinin ardından ebedi hayata göç eden Halime Hatun, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı.
2 7
Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...  - Sayfa 3
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 116. BÖLÜMDE NELER OLDU? Ertuğrul ve beraberindekiler, Köpek’in öldürmüş ve devleti büyük bir musibetten kurtarmıştı. Obaya zaferle dönmüşler, büyük bir memnuniyetle ve sultanın teveccühüyle karşılanmışlardı. Bunun üzerine Ertuğrul’un hakkı olan uç beyliği Sultan Gıyaseddin tarafından geri verilmişti…Ertuğrul bu süreçte yeni nizamı oluşturmaya çalışacaktır. Fakat beklenmeyen bir düşman baş gösterecektir. Peki bu yeni düşman kimdir?
3 7
Diriliş Ertuğrul'a reytinglerde büyük şok! Sen Anlat Karadeniz...  - Sayfa 4
Diğer yandan Moğolların Anadolu’yu istila etmek üzere yola çıktığı bilgisi Ertuğrul’a gelir. Moğollar Anadolu’ya öncü birlik göndermiş, bu birliğin başına da büyük bir komutanı görevlendirmişlerdir. Peki bu birliğin başındaki meşhur komutan kimdir? Bu komutanın burada ittifak kuracağı kişiler kimler olacaktır? Ertuğrul bunlara karşı mücadelesinde nasıl bir yol izleyecektir? Diğer yandan obada her şey yolunda giderken, oba beklenmeyen bir hadiseyle sarsılacaktır. Peki bu beklenmedik hadise ne olacaktır?
4 7