Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak? İşte tüm detaylar....

Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak? - Sayfa 1
Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 2018’in haziran ayında final yaparak ekranlara veda edecek. Diriliş Ertuğrul dizisinin finalinin sinema filmi olarak ekranlara geleceği 2 yıl önce Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından açıklanmıştı.
1 8
Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak? - Sayfa 2
Bu durumda Diriliş Ertuğrul’un finalini Türkiye’nin en çok izlenen sinema filmi de olacak. Bu durumda Diriliş Ertuğrul hem ekranda hemde sinema da en başarılı proje olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin finalinin en çok izlenen sinema filmi olan Recep İvedik serilerini bile fark atacağı tahmin ediliyor.
2 8
Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak? - Sayfa 3
Ertuğtul Gazi Nasıl Ölecek? Bu kadar büyük bir prodüksiyon için final kararı almak kolay değil; Diriliş Ertuğrul dizisi senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ zeki bir adam dizinin reytinglerini ve kalitesini düşürmeden vurgunu sinema da yapmak istiyor.
3 8
Diriliş Ertuğrul Nasıl Bitecek? Diriliş’in Finalinde Neler Olacak? - Sayfa 4
Bu final için hazırlanan sinema filmi için oyuncularla anlaşmalar bile hazırlandı. Yani Diriliş Ertuğrul dizisi için sezon sonunda çekimler devam edecek ve sinema filmi de çekilmiş olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin finali olacak sinema filmi eylül 2018’de izleyicisi karşısına çıkabilir.
4 8