CHP gibi Karamollaoğlu da hızlı trene karşı!

Saadet Partisii Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu, Sivas'ta yapımı devam eden hızlı trenin hizmet olmadığını, göçü hızlandıracağını söyledi.

CHP gibi Karamollaoğlu da hızlı trene karşı!

Sivas Tarihi Kent Meydanı’nda seçmenlere hitap eden Karamollaoğlu, seçim çalışmalarına memleketi Sivas’tan başlamanın kendi üzerine düşen bir vecibe olduğunu belirtti.

KARAMOLLAOĞLU HIZLI TRENE KARŞI
Sivas’ta yapımı devam eden hızlı trenin hizmet olmadığını, göçü hızlandıracağını söyleyen Karamollaoğlu, sözlerinin yanlış yorumlanabileceğini ifade ederek, "Biz Sivas’a o kadar sahip çıktık ki şimdi hızlı treni getiriyoruz diyorlar. Ya mübarek hızlı trenin Sivas’a getireceği bir fayda demeyelim de kolaylık diyelim. Nedir o? Göçü hızlandıracak. Adam otobüsle gidip sıkıntı çekeceğine trene binip İstanbul’a biraz daha hızlı gidecek. Bu hizmet değil. Biz hızlı tren yapılsın demiyoruz. Ben bunu dedim ya yarın bazı malum televizyon kanalları ’Şuna bak hızlı treni bile Sivas’a çok gördü derler. Rabbim size akıl fikir versin" dedi.

 

Yorumlar

Ali Demir Karamolla Allah sana akıl fikir versin. Beynin sulanmış. Senden bu millete fayda gelmez, çünkü sen bu milletin değil başkalarının adamısın.