Bursa'da fabrikada yangın! Büyük hasar oluştu

İnegöl'de faaliyet gösteren sunta fabrikasının devam eden inşaatında yaşanan yangın ve ardından meydana gelen patlama ortalığı savaş alanına çevirdi. Şans eseri olayda ölen ya da yaralanan olmazken, 5 araç zarar gördü.

Bursa'da fabrikada yangın! Büyük hasar oluştu

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bulunan organize sanayi bölgesinde inşaat halindeki bir sunta fabrikasında henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı.

Kısa sürede işçilerin kaldığı yatakhanenin tamamını saran yangında piknik tüpleri de büyük bir gürültüyle patladı. Patlamalar sırasında etraftaki araçlar da alev aldı. Alevleri fark eden fabrika çalışanları durumu İnegöl itfaiyesine bildirdi.

5 ARAÇ ZARAR GÖRDÜ

Olayda Ümit Tonbul ve Mehmet Zengin'e ait otomobiller, Turan Tezer ve Regaip Korkmaz'a ait hafif ticari araçlar ile bir kamyonet zarar gördü. Aracını yangından kurtaran Regaip Korkmaz, “Patlama olduğunu duyunca koşarak geldim. Aracımın bir kısmı yanıyordu, içinde baba yadigarı silah vardı, onu almak için yangına rağmen aracıma ulaştım. Sonrasında araçtaki yangını söndürdük, silahımı da yanmadan kurtardım. Silahımın benim için büyük önemi var. Can kaybının olmaması sevindirici. Araba önemli değil yansın” dedi.

Yorumlar