Brüksel'de first ladyler de buluştu!

NATO zirvesine giden Başkan Erdoğan'ı eşi Emine Erdoğan yalnız bırakmadı. Belçika'nın başkenti Brüksel'de liderlerin eşleri de buluştu.

Brüksel'de first ladyler de buluştu!

Belçika'da gerçekleşen NATO zirvesinde liderlerin eşleri de bir araya geldi.

EMİNE ERDOĞAN TEBRİK EDİLDİ

Samimi bir dostluk ortamında geçen programın ilki Kraliçe Elizabeth Müzik Şapeli’nde gerçekleştirildi.

Emine Erdoğan burada, lider eşleri ile birlikte farklı ülkelerden sanatçıların yer aldığı konseri izledi.

Lider eşleri Emine Erdoğan’ı Türkiye’deki seçim zaferi nedeniyle tebrik etti.

Belçikalı ünlü şeflerin Belçika’ya özel ikramlarının yapıldığı programda ayrıca Belçikalı tasarımcıların eserlerinden oluşan moda gösterisi de sunuldu.

 Başkan Erdoğan ve Trump'tan samimi poz: Zirveye damga vurdular!Gündem11 Temmuz 2018 19:38 Başkan Erdoğan ve Trump'tan samimi poz: Zirveye damga vurdular!NATO Zirvesi'nde liderlerin baş başa görüşmeleri için ayrılan bölümde, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Trump'ın samimi şekilde tokalaşması dikkati çekti.

ÖZEL PROGRAM YAPILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın NATO Zirvesi kapsamında Brüksel’e yaptığı ziyarete eşlik eden Emine Erdoğan, NATO Zirvesi’ne katılan lider eşleri için düzenlenen özel programa katıldı.

Belçika Başbakanı Charles Michel’in eşi Amelie Derbaudrenghien ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, ABD Başkanı’nın eşi Melania Trump, Fransa Cumhurbaşkanı’nın eşi Brigitte Macron, Avrupa Konseyi Başkanı’nın eşi Malgorzata Tusk, Bulgaristan Cumhurbaşkanı’nın eşi Desislava Radeva, Slovenya Devlet Başkanı’nın eşi Mojca Stropnik, İsveç Başbakanı’nın eşi Ulla Röfven, Estonya Başbakanı’nın eşi Karin Ratas, Lüksemburg Başbakanı’nın eşi Gauthier Destenay ile NATO Genel Sekreteri’nin eşi Ingrid Schulerud katıldı.

Yorumlar